R.M.P. Sp. z o.o.

Laser do blach

Jedną z ofert firmy Usługi CNC jest usługowe cięcie laserem blach. Dzięki naszym maszynom jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane zlecenie z bardzo wysoką precyzją. Używamy laserów typu Fiber oraz CO2, które gwarantują wysoką jakość i powtarzalność wycinanych detali. Nasz nowoczesny park maszynowy wyposażony w lasery włoskiej firmy Prima Laser pozwala wykonywać duże partie zleceń w bardzo krótkim czasie. Terminowość jest dla nas priorytetem, dlatego korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję oddania zlecenia na czas. Również mali Klienci i pojedyncze zlecenia nie stanowią dla nas problemu. Oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu: od pomocy w narysowaniu detalu, przez dobór materiałów i wycinanie laserowe, aż po transport gotowych komponentów do siedziby Klienta.

Wyceny zleceń na blachy wycinane laserowo odbywają się w bardzo krótkim czasie. Staramy się żeby nasi Klienci otrzymali wycenę w przeciągu 2-3 dni roboczych. Koszt cięcia laserem do blach jest obliczany wg czasu obróbki i rodzaju obrabianego materiału. Ze względu na własną produkcję metalową nasi Klienci nie są narażeni na wysokie koszty zlecenia, ponieważ oferujemy atrakcyjne ceny materiałów oraz wypełnienie arkusza w celu optymalizacji procesu wycinania. Wykorzystując sterowanie numeryczne możemy w sposób optymalny rozmieścić detale na arkuszu. W ten sposób zaoszczędzimy dużą ilość materiału, co przełoży się na niższy dla Państwa koszt za ealizację zlecenia.

Podczas laserowego cięcia blach wykorzystuje się wiązkę lasera, która nagrzewa dany materiał. To wywołuje jego stopnienie bądź odparowanie. Wypalanie wykonuje się wiązką o średnicy do pół milimetra, co pozwala na zachowanie dużej precyzji podczas cięcia. Moc dostosowana jest do rodzaju materiału, który po wykonaniu cięcia nie wymaga szlifowania ani dalszej obróbki dla osiągnięcia pożądanego kształtu. Laserowe cięcie blachy wykonywane jest według wcześniej opracowanego projektu, który może charakteryzować nawet bardzo wysoki stopień skomplikowania.

Wykonujemy cięcie blach laserem Fiber i CO2. Dysponujemy dwom laserami, przy których użyciu możemy ciąć stal czarną, nierdzewną, miedź, brąz i aluminium. Poniżej przedstawiamy dokładne parametry urządzeń:

Zalety laserowego cięcia blach

Istnieje wiele zalet laserowego cięcia blach. Metoda ta jest szybka i niezawodna pod kątem precyzji wykonania cięcia. Wysoka dokładność pozwala na wykonanie zamówień hurtowych z zachowaniem wysokiej poziomu realizacji usługi. Oprócz możliwości uzyskania idealnej powtarzalności, laserowe cięcie blach charakteryzuje się bardzo dobrymi rezultatami podczas pracy przy blachach o dużej grubości. Nawet pracując nad tego typu materiałami można uzyskać dowolne kształty, a realizacja projektu nie wymaga wykonania poprawek, takich jak piaskowanie i szlifowanie.

Z naszych usług korzystają Klienci z branży budowlanej, meblowej, automotive, rolniczej, transportowej, logistycznej i wielu innych. Oferujemy profesjonalne wykonanie powierzonych zleceń, w możliwie jak najkrótszym czasie. Cieszymy się zaufaniem wśród naszych partnerów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.