R.M.P. Sp. z o.o.

Prasa krawędziowa CNC

Gięcie blach to jeden z najczęściej wykorzystywanych sposobów obróbki, pozwalający na trwałą zmianę kształtu przy zachowaniu właściwości materiałów. Jest to popularny zabieg ze względu na łatwość wykonania i duże możliwości obróbki nawet grubych materiałów. Gięcie blach obejmuje operacje takie jak wyginanie, zaginanie, zwijanie oraz profilowanie i prostowanie. Wykonujemy m.in. gięcie blachy wzdłuż i prostopadle do kierunku walcowania. Obrabiamy blachy ze stali nierdzewnej, konstrukcyjnej, szlachetnej, kwasoodpornej i aluminium. Dzięki nowoczesnym maszynom wyróżniającym się wszechstronnością zadaniową, możemy zapewnić Klientom szeroką ofertę usług, precyzję wykonania, a także możliwość wykonania seryjnej produkcji z zachowaniem wysokiej jakości i dokładności.

Wyginanie blachy to usługa wykorzystywana przez firmy z branży budowlanej, m.in. do przygotowywania dachów domów, wiat, komórek i budynków gospodarczych. Najczęściej wykonuje się gięcie blach dachów ze stali malowanej i ocynkowanej. Metoda ta znajduje coraz większe zastosowanie również w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i stoczniowo-okrętowym. Wyginanie blachy stosuje się do produkcji obudów różnego rodzaju maszyn, urządzeń oraz sprzętu AGD i RTV.

Wykonujemy gięcie blach CNC pozwalające na szeroki zakres obróbki plastycznej blachy. Technika ta zapewnia szybkie, a jednocześnie precyzyjne gięcie blach wykonanych z różnych gatunków stali, aluminium, mosiądzu i miedzi. Nie stanowi dla nas problemu realizacja skomplikowanych zleceń i wyprodukowanie elementów o niestandardowych kształtach. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych programów komputerowych przygotowujemy dokładny projekt i przeprowadzamy wstępną symulację, która pozwala na dokładne zaplanowanie działań.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług gięcia blachy. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji zamówienia. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, które pozwalają na sprostanie trudnym i nietypowym zleceniom z zachowaniem wysokiej jakości i powtarzalności, nawet w przypadku bardzo dużych zamówień. Zapewniamy realizację usługi zgodnie z przekazanymi nam parametrami technicznymi, elastyczność i terminowość. Proponujemy kompleksową pomoc i atrakcyjne warunki współpracy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.