R.M.P. Sp. z o.o.

Ploter frezujący 3D

Jedną z kluczowych usług realizowanych przez Usługi CNC jest cięcie i frezowanie ploterem. Prace te wykonujemy przy wykorzystaniu nowoczesnego i dokładnego sprzętu, z pomocą którego frezowanie platerem wykonywane jest precyzyjnie – zgodnie z przedstawioną przez Klienta specyfikacją techniczną.

Cięcie ploterem

W naszym zakładzie pracują 3 nowoczesne plotery frezujące. Wielkość powierzchni roboczej wynosi 2100×3100 mm. Dzięki zaawansowaniu technicznemu i wysokim parametrom pracy urządzenia, cięcie platerem przebiega szybko, z gwarancją bardzo wysokiej jakości krawędzi.

Na jakość i szybkość cięcia, gdy prowadzone jest frezowanie platerem wpływają także używane przez nas frezy. Każdy z nich wykonany został z ultradrobnoziarnistego węglika spiekanego i dodatkowo poddany specjalnemu procesowi polerowania krawędzi tnącej. Pozwala to na dokładne wygładzenie każdej powierzchni i uzyskanie pożądanego kształtu – dokładnie takiego, jaki jest oczekiwany.

Z pomocą plotera wykonywane jest cięcie platerem oraz frezowanie krzywoliniowe między innymi takich materiałów jak:

Wybierając współpracę z nami, mają Państwo pewność, że prace w zakresie cięcia i frezowania wykonamy troszcząc się o każdy szczegół wykonania i respektując w pełni przedstawioną specyfikację techniczną.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacje

Częstochowa