R.M.P. Sp. z o.o.

Robot frezujący 5-osiowy

Frezowanie 3D lekkich materiałów, różne zastosowania Robota KUKA

Będąc w stanie przetwarzać inne materiały, takie jak drewno, żywica, polistyren, poliuretan i EPS, robot KUKA jest używany do modelowania kształtów w innych dziedzinach przemysłu: scenografia i elementy dekoracyjne, niestandardowe opakowania, wyściółki i zabezpieczenia, prototypy przemysłowe. Ta ostatnia aplikacja - frezowanie polistyrenu 3D do prototypów przemysłowych - pozwoliła firmie Usłgi CNC pozyskać zamówienia od bardzo prestiżowych klientów w świecie, którzy powierzyli nam etapy prototypowania potrzebne do oceny aspektów estetycznych i stylistycznych produktu przed rozpoczęciem produkcja na skalę przemysłową oraz swoich scenografii.

Dzięki robotom do frezowania marmuru, które szturmem podbijają świat. Firma Usługi CNC stworzyła maszyny, które łączą doświadczenie firmy w obróbce kamienia z technologią robotów w celu usprawnienia procesu produkcyjnego i zaspokojenia różnych potrzeb produkcyjnych.

Używając tego samego wykwintnego marmuru, który zdobił arcydzieła epoki renesansu, roboty te przyjmują teraz zlecenia i prezentują doskonały związek między technologią a sztuką

Według twórców projektu technologia jest kluczem do uwolnienia artystycznego potencjału naszych usług.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.